RT2512BKE07348RL
MFR.Part #
RT2512BKE07348RL
JLCPCB Part #
C4167867
Description
-55℃~+125℃ 348Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS