AR0603JR-0710KL
MFR.Part #
AR0603JR-0710KL
JLCPCB Part #
C4112682
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS