RT2512BKE0725R5L
MFR.Part #
RT2512BKE0725R5L
JLCPCB Part #
C4248834
Description
-55℃~+125℃ 25.5Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS