Y16281K89000T9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y16281K89000T9W
JLCPCB Part #
C4348171
Package
2512
Description
-55℃~+150℃ 1.89kΩ 750mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS