RT2512BKE0717R8L
MFR.Part #
RT2512BKE0717R8L
JLCPCB Part #
C4177739
Description
-55℃~+125℃ 17.8Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS