RT2512BKD0722K1L
MFR.Part #
RT2512BKD0722K1L
JLCPCB Part #
C876717
Description
-55℃~+125℃ 22.1kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS