MFR1WSDRD52-220R
MFR.Part #
MFR1WSDRD52-220R
JLCPCB Part #
C1758700
Description
-55℃~+155℃ 1W 220Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS