ERJ-S1TD1821U
MFR.Part #
ERJ-S1TD1821U
JLCPCB Part #
C1712447
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 1W 500V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS