MF0207FTE52-12R4
MFR.Part #
MF0207FTE52-12R4
JLCPCB Part #
C3420381
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS