MFR50SFTE52-619R
MFR.Part #
MFR50SFTE52-619R
JLCPCB Part #
C3525934
Description
-55℃~+155℃ 500mW 619Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS