KNP500JB-91-130R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
KNP500JB-91-130R
JLCPCB Part #
C1400060
Package
Plugin,D8.5xL24.5mm
Description
-40℃~+200℃ 130Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS