RC1206FR-13680RP
MFR.Part #
RC1206FR-13680RP
JLCPCB Part #
C20163762
Description
-55℃~+155℃ 250mW 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS