RT2010FKE074K99L
MFR.Part #
RT2010FKE074K99L
JLCPCB Part #
C2130059
Description
-55℃~+125℃ 200V 4.99kΩ 500mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS