FMP300FTE73-5K9
MFR.Part #
FMP300FTE73-5K9
JLCPCB Part #
C1389203
Description
-55℃~+155℃ 3W 5.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS