RT2010FKE0744K2L
MFR.Part #
RT2010FKE0744K2L
JLCPCB Part #
C2129519
Description
-55℃~+125℃ 200V 44.2kΩ 500mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS