RT2010DKE0744K2L
MFR.Part #
RT2010DKE0744K2L
JLCPCB Part #
C4333904
Description
-55℃~+125℃ 44.2kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS