RSF2WSJR-73-75K
MFR.Part #
RSF2WSJR-73-75K
JLCPCB Part #
C3446352
Description
-55℃~+155℃ 2W 75kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS