RT2010FKE073K74L
MFR.Part #
RT2010FKE073K74L
JLCPCB Part #
C4079436
Description
-55℃~+125℃ 3.74kΩ 500mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS