MFR100FTF52-56R
MFR.Part #
MFR100FTF52-56R
JLCPCB Part #
C1386437
Description
-55℃~+155℃ 1W 56Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS