RT1206BRD0740KL
MFR.Part #
RT1206BRD0740KL
JLCPCB Part #
C870723
Description
-55℃~+155℃ 250mW 40kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS