RT2010FKE0720K5L
MFR.Part #
RT2010FKE0720K5L
JLCPCB Part #
C3990755
Description
-55℃~+125℃ 20.5kΩ 500mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS