HHV-25FT-52-3M3
MFR.Part #
HHV-25FT-52-3M3
JLCPCB Part #
C1391117
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS