FMP200JR-52-300K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP200JR-52-300K
JLCPCB Part #
C1752974
Package
Plugin,D3.9xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 300kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS