RT2010DKE07866RL
MFR.Part #
RT2010DKE07866RL
JLCPCB Part #
C1715365
Description
-55℃~+125℃ 200V 500mW 866Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS