Y16277K10000T0W
MFR.Part #
Y16277K10000T0W
JLCPCB Part #
C4200504
Description
-55℃~+150℃ 500mW 7.1kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount