RT2010FKE07866RL
MFR.Part #
RT2010FKE07866RL
JLCPCB Part #
C2129622
Description
-55℃~+125℃ 200V 500mW 866Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS