RT2010DKE0766R5L
MFR.Part #
RT2010DKE0766R5L
JLCPCB Part #
C4209949
Description
-55℃~+125℃ 500mW 66.5Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS