AA0402DR-0738K3L
MFR.Part #
AA0402DR-0738K3L
JLCPCB Part #
C20141143
Description
-55℃~+155℃ 38.3kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS