AHA50AFB-34R8
MFR.Part #
AHA50AFB-34R8
JLCPCB Part #
C1568565
Description
34.8Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS