RT0201FRE0786R6L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0201FRE0786R6L
JLCPCB Part #
C4081595
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 50mW 86.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS