RT2010DKE07200KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT2010DKE07200KL
JLCPCB Part #
C1716027
Package
2010
Description
-55℃~+125℃ 200V 200kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS