RT2010DKE07240KL
MFR.Part #
RT2010DKE07240KL
JLCPCB Part #
C1715392
Description
-55℃~+125℃ 200V 240kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS