RT0805FRD071K58L
MFR.Part #
RT0805FRD071K58L
JLCPCB Part #
C4121157
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS