RT2010DKE07165KL
MFR.Part #
RT2010DKE07165KL
JLCPCB Part #
C1715743
Description
-55℃~+125℃ 165kΩ 200V 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS