AC2512FK-0782K5L
MFR.Part #
AC2512FK-0782K5L
JLCPCB Part #
C2134314
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 82.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS