RT2010BKC07249RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT2010BKC07249RL
JLCPCB Part #
C876532
Package
2010
Description
-55℃~+125℃ 249Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS