AT0603BRD07590RL
MFR.Part #
AT0603BRD07590RL
JLCPCB Part #
C855909
Description
-55℃~+155℃ 100mW 590Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS