RT0805BRC0741R2L
MFR.Part #
RT0805BRC0741R2L
JLCPCB Part #
C864917
Description
-55℃~+155℃ 125mW 41.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS