RT1210WRD074K99L
MFR.Part #
RT1210WRD074K99L
JLCPCB Part #
C4078841
Description
-55℃~+125℃ 250mW 4.99kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS