SR1210JR-076K2L
MFR.Part #
SR1210JR-076K2L
JLCPCB Part #
C5925435
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS