RT1210WRD07430RL
MFR.Part #
RT1210WRD07430RL
JLCPCB Part #
C3927242
Description
-55℃~+125℃ 250mW 430Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS