RT1210FRD07105KL
MFR.Part #
RT1210FRD07105KL
JLCPCB Part #
C2134557
Description
-55℃~+125℃ 105kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS