AF162-JR-075K1L
MFR.Part #
AF162-JR-075K1L
JLCPCB Part #
C1734108
Description
2 4 5.1kΩ 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS