RT1210WRD0734RL
MFR.Part #
RT1210WRD0734RL
JLCPCB Part #
C3927767
Description
-55℃~+125℃ 250mW 34Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS