RN73H2ETTD3011F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3011F10
JLCPCB Part #
C3931374
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.01kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS