MFR3WSFTE73-5K6
MFR.Part #
MFR3WSFTE73-5K6
JLCPCB Part #
C138185
Description
-55℃~+155℃ 3W 5.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS