RT1210WRD07147KL
MFR.Part #
RT1210WRD07147KL
JLCPCB Part #
C3915559
Description
-55℃~+125℃ 147kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS