MFR-50FTE52-174R
MFR.Part #
MFR-50FTE52-174R
JLCPCB Part #
C1376562
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS