RC0402FR-07604KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0402FR-07604KL
JLCPCB Part #
C327334
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 50V 604kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS