RT1210WRD07105KL
MFR.Part #
RT1210WRD07105KL
JLCPCB Part #
C4275769
Description
-55℃~+125℃ 105kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS